menuordersearch
digiyol.com

ده نکته که باید در هنگام خرید پرینتر چندکاره مورد توجه قرار بگیرد ؟؟؟؟ ,

۱۳۹۷/۱/۲۹ چهارشنبه
(4)
(0)
ده نکته که باید در هنگام خرید پرینتر چندکاره مورد توجه قرار بگیرد ؟؟؟؟
ده نکته که باید در هنگام خرید پرینتر چندکاره مورد توجه قرار بگیرد ؟؟؟؟
ده نکته که باید در هنگام خرید پرینتر چندکاره مورد توجه قرار بگیرد ؟؟؟؟
چاپگر چند کاره چیست؟

یک چاپگر چندمنظوره که اغلب به عنوان یک mfp نامیده می شود یک دستگاه است که عملکرد چاپگر ، کپی ، اسکنر و فکس را در یک دستگاه متصل می سازد. چاپگرهای چندمنظوره یک انتخاب رایج برای کسب و کارهای بزرگ هستند که می خواهند هزینه ها را بهبود ببخشند.

ارزیابی پرینترهای چندکاره

برای تصمیم گیری آگاهانه درباره ی اینکه چه نوع چاپگر چندمنظوره ای برای شما مناسب است ، شما باید سوالات درست را مطرح کنید . در زیر ده موردی که باید قبل از اینکه شما یک پرینتر چندمنظوره را بخرید بدانید را بیان می کنیم.

1.نیازهای خود را بشناسید

در ابتدا لازم است تا درک کنید که چه مدل چاپگری برای شما و کاربرانتان ، امور نهایی را انجام می دهد. فراتر از چاپ وکپی کردن چگونه میخواهید از چاپگر چندکاره یتان استفاده کنید؟ با چاپگرتان می خواهید کار ساده ای را انجام دهید؟ امور بسیار زیادی را پرینت بگیرید ؟ مدیریت بسیار ویژه ای داشته باشید یا ... در هر روز چندین کار کپی ، چاپ ، فکس ، و اسکن را انجام میدهید؟ در بین چند نفر از کاربران می خواهید دستگاه را به اشتراک بگذارید؟ آیا نیاز به کپی رنگی دارید؟ با شناخت نیازهای کاری خود راحت تر می توانید اقدام به خرید کنید.

2.ارزش کل هزینه  مالکیت را بدانید

هنگام ارزیابی اولیه یک چاپگر چندکاره مراقب باشید فقط هزینه اولیه را در نظر نگیرید. تعدادی از عوامل دیگر برای بررسی نیز وجود دارند. هنگامی که هزینه های جوهر مورد توجه قرار می گیرند پرینتر های چندکاره جوهرافشان که در ابتدا ارزان به نظر می رسند معادل یا بالاتر از پرینترهای چندکاره لیزری یا جوهر جامد قرار می گیرند.

3. بدانید که چه نوع اطلاعاتی را می خواهید پرینت بگیرید؟

اطلاعات مربوط به عملکرد واقعی و دیگر امور کاری بصورت کلی نوع اسناد و سایز اسنادی را که می خواهید پرینت بگیرید را به متخصص قبل از خرید بگویید تا بهترین را به شما معرفی کند.

4. آیا در شبکه قرار دادن اهمیت دارد؟

سیستم چاپگر چندمنظوره خود را در شبکه شرکت خود می خواهید به اشتراک بگذارید یا خیر؟چندین کاربر نیاز به دسترسی به شبکه دارند؟ آیا در شبکه به اشتراک گذاشتن چاپگرتان هزینه دارد؟

5. نحوه استفاده از پرینتر چند منظوره تان چگونه است؟

آیا کار کردن با چاپگر چندمنظوره مورد نظرتان سخت است؟ آیا تمام کاربران می توانند با این سری چندکاره ها کار کنند؟ برای رابط کاربری بصری حداقل الزامات آموزش و راهنما و راه کارها و مشاور آنلاین به راحتی قابل دسترسی است؟ اگر نیازمند پشتیبانی شدید ببینید که آیا دستگاه چندکاره پشتیبانی دارد یا خیر؟

6. توانایی های چاپگر چندکاره خود را بشناسید

به دنبال یک چاپگر چند منظوره که واقعا تمام نیازهایتان را برطرف سازد می گردید؟ آیا کاربران میتوانند به هر عملکردی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند؟ می توان از چاپگر بصورت همزمان چندین کار را انجام داد؟ توجه داشته باشید که برخی از محصولات مانند سری All in ones که عملکرد چندگانه را در یک دستگاه ارائه می دهند اما نمی توانند چندین کار را همزمان انجام دهند.

7. دانستن قابلیت های ارتباطی

قبل از انتخاب چاپگر چندکاره خود لازم است تا بررسی کنید که کدام شیوه ارتباطی مناسب شماست؟ قرار گیری پرینتر پرینتر در شبکه کافیست؟ آیا نیاز به اتصال به صورت بی سیم نیز دارید؟ آیا پرینت از راه دور برایتان اهمیت دارد؟ لازمه کسب و کارتان را بدانید.

8. آیا سطح امنیتی که می خواهید فراهم می شود؟

آیا چاپگرتان که انتخاب کرده اید دارای سطح مناسب امنیتی برای کسب و کار شماست؟

9. آیا چاپگر با سیستم عامل و برنامه ها سازگار است؟

قبل از خرید چاپگر چندکاره خود حتما بررسی کنید که چاپگرتان با سیستم عامل های شما و برنامه های مدنظرتان سازگار است یا خیر!

10. مدیریت دستگاه و پشتیبانی آن را بدانید


تعهد فروشنده به دستگاه را بدانید. بعد از خرید دستگاه ممکن است با بروز مشکلاتی بسیار ، نیاز به یک پشتیبان داشته باشید. می توانید قبل از خرید از گارانتی چاپگر اطلاعات بگیرید.


 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر